2018. május 05. , 12:45 6. forduló Serdülő OB - Főtábla

Csapatok 1. 2. 3. 4. Végeredmény
MEAFC-Jezsuita 4 16 11 20 51
Kaszások Serdülő I. 30 22 22 12 86
Vasali Mátyás
Serdülő Országos Főtábla VI. „V” csoportjában az első mérkőzésünket a MEAFC-Jezsuitával játszottuk.  Ebben a szezonban, februárban már találkoztunk velük, akkor 29 ponttal sikerült nyernünk. Első negyedben extra játékkal kezdtünk. Védekezésben, és támadásban is mi domináltunk. Állás 30-4 ide. Második ötösünk már nem védekezett olyan jól, mint az első. Támadásban, azért jól muzsikáltak továbbra is a vitézek.  A kialakult különbségre sikerült rátenni még egy lapáttal. Állás 52-20 ide.

Harmadik negyed elején a húzóemberek tovább növeltél a különbséget, aztán a negyed felétől a csere játékosoké volt a főszerep. Állás 74-31 ide. Záró részben már csökkent a játék sebességünk. Csökkent a szorításunk a védő oldalon. A negyedet elveszítettük, de a mérkőzést magabiztosan 86-51-re megnyertük!

Összességében örültem, hogy sikerült jól megkezdeni a tornát.  Jól játszott a csapat, alkalmazva az eddig tanultakat. Kiemelném Vasali Matyit, aki most végig magabiztosan és eredményesen játszott. Bravó Matyi!