2017. június 08. ,
Találatok: 1847

Büntetőzés szuperdöntő szombaton

következik a szuperdöntő

Szombaton (06.10) kerül megrendezésre a félidei büntetődobó bajnokság fordulóinak győztesei számára a szuperdöntő. Az esemény az Óbudai Mini Kupa négyes döntője keretében kerül megrendezésre tevezetten 13:30 kezdettel, a bronz mérkőzést követően.

A döntő versenyt egy palánknál fogjuk megrendezni, ezúttal ez a palánk egy oldal palánk lesz.
Az első kört az alábbi sorrendben kell megkezdeni.
(Minél korábban nyert valaki, annál magasabb sorszámot szerzett. Minél többet nyert valaki, hozzájuk képest annál hátrébb került)

Ezek alapján a következő sorrendben fognak dobni a résztvevők:
1. Ulicsnik Dóra (Női Gyermek)
2. Kiss Csanád (Kaszás Minik, Békási Kobrák)
3. Szurovecz Barbara (Mni Girls, Békási Rókák)
4. Együd Emma (Női Gyermek) - 2 győzelem
5. Kocsis Marcell (Gyermek I.) - 3 győzelem
6. Kiss Koppány (Kaszás Minik, Békási Kobrák) - 6 győzelem

Kérjük, hogy kötelező öltözékként a versenyzők az e szezonban már megnyert fehér színű dobóverseny-győztes pólójukat viseljék, mert e nélkül sajnos nem vehet részt senki a versenyen.
Kérjük továbbá, hogy mindenki gondoskodjon a versenyre a korosztályának megfelelő méretű labdáról, emellett természetesen mindenki a korosztályának büntetődobási távolságáról hajtja majd végre a dobásait.

A versenyzők gyülekezzenek a bronz mérkőzés utolsó negyedének felénél a nézőtéren a félpálya magasságában.