Skip to content
Egyesület
2011. december 23. ,
Találatok: 8612


Kaszások a Facebook-on is!


Article Pic
A képre kattintva is elérhető...

Felhívjuk minden Óbudai Kaszások érzelmű  barátunk figyelmét arra, hogy az egyesület már a Facebook-on is megtalálható. Kérjük minden kollégánkat, játékosunkat és szimpatizánsunkat, hogy az egyesületünk honlapjáról a neki tetsző cikkeket vagy lapokat bátran ossza meg ezen a fórumon is, hadd vigye jóhírünket még szélesebb körben a Facebook.com is.

Egyúttal bejelentjük, hogy a Facebook-on ismeretlen személyek által létrehozott oldalak nem tartoznak az egyesületünkhöz, az azokon közzétett hírek nem tükrözik az egyesület álláspontját. Az alábbi oldal a Kaszások hivatalos Facebook oldala. Kérünk mindenkit, hogy ezt jelölje be!

Az egyesület Facebook oldala itt található: http://www.facebook.com/pages/Az-%C3%93budai-Kasz%C3%A1sok-hivatalos-oldala/354312507916212

Hajrá Kaszások!

Óbudai Kaszások
Kosárlabda Egyesület


Advertisement
Advertisement